Новини Вінниці

На Вінниччині відбудеться фестиваль «АPPLE BAR» – 2018

У Вінниці провели засідання членів оргкомітету форуму “Розвиток сільських територій ОТГ”

У п’ятницю, першого вересня, у місті Вінниця відбувся перше зібрання представників оргкомітету з проведення Форуму на тему “Розвиток сільських територій ОТГ”. Основною метою організації цього заходу стало збільшення здатності до конкурентного змагання підприємств сільськогосподарської галузі, а також покращення економічної сфери.

Форум “Розвиток сільських теориторії ОТГ” приватниме протягом декількох днів: двадцятього та двадцять першого жовтня. На цьому заході будуть присутні представники місцевої та обласної влади, члени різноманітних Міністерств, донорських установ та ін.

Розпочнеться захід двадцятього жовтня у місті Вінниця. У цей день та території проведення форуму будуть організовані різноманітні обговорення на економічну та суспільну тематику. Зокрема, дискусії відбуватимуться на тему розвитку сіл та підтримки сільськогосподарської сфери.

Двадцять першого жовтня заходи відбуватимуться у населеному пункті Бар Вінницької області. Під час форуму диктуватимуть про ринок яблук та яблучної продукції у межах України. Також говоритимуть про принципи яблучної торгівлі у світі, методи переробки цієї сировини та інше.

Після цього у місті Бар буде влаштовано Другий Міжнародний фестиваль-ярмарок Apple Bar. Під час святкування гості та учасники форуму зможуть продегустувати вироби з яблук. А саме, різноманітні джеми, варення, безалкогольні напої, наливки, солодощі, випічка та багато іншого.

добавить комментарий

Подпишись на нас

Не пропусти самые актуальные новости своего города!