Новини Вінниці

У Вінниці розкажуть як зекономити на електроенергії та витратних матеріалах для друку

У Вінниці представництво компанії Epson  (японська компанія, світовий лідер в області струменевого друку) навчить  представників українського бізнесу і державного сектору, як і скільки можна заощадити на витратних матеріалах, на електроенергії і знизити викиди вуглекислого газу в атмосферу при друку.

Незважаючи на масовий перехід на електронний документообіг, друкуючі пристрої і досі залишаються ключовим бізнес-інструментом. Так, дослідження показують, що близько 77% співробітників різних європейських компаній досі користуються друком на папері.

Як повідомляється в компанії, струменева технологія друку допоможе заощадити до 156 мільйонів фунтів стерлінгів за рахунок меншого споживання електроенергії, а також знизить  викиди вуглекислого газу в Європі на 333 041 метричних тонн.

Струменеві друкувальні пристрої компанії Epson для бізнесу з будь-яким навантаженням, які споживають до 96% менше електроенергії, виробляють на 94% менше відходів, і виділяють на 92% менше CO2, в порівнянні з лазерними пристроями. При цьому не поступаються в продуктивності.

Тож з вересня по листопад 2018 року, компанія Epson проведе цикл виїзних семінарів для представників державного і комерційного корпоративного сектора у Вінниці, Харкові, Дніпрі, Львові та Одесі. В рамках цих заходів фахівці компанії покажуть ключові серії струменевих пристроїв для різних робочих груп, і розкажуть, яким чином друкувальна техніка може максимально ефективно забезпечити запити бізнесу, економити на витратних матеріалах та електроенергії.

добавить комментарий

Подпишись на нас

Не пропусти самые актуальные новости своего города!